"Przerwa na czytanie".

20.10.2022 roku będziemy uczestniczyć w  III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu podczas przerw "Przerwa na czytanie".

W tym dniu podczas przerw po 3, 4 i 5 godzinie lekcyjnej będziemy czytać na wszystkich korytarzach szkolnych, w bibliotece oraz w świetlicy podczas obiadu. Czytanie może odbywać się indywidualnie, po cichu lub czytane mogą być fragmenty książek na głos przez jedną osobę dla grupy uczniów. W dniu akcji można przynieść z domu swoje ulubione książki, wypożyczyć z biblioteki lub skorzystać z przygotowanych na ten dzień pozycji. Udowodnijmy, że czytanie jest fajne, może być zabawą i sprawiać przyjemność!

Zapraszamy również  do akcji czytelniczej Dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły.

Organizatorzy:

Nauczyciel - bibliotekarz - Izabela Jura