"Niebieski Marsz".

5 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Niebieskim Marszu”. Wydarzenie to zostało zorganizowane z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W wydarzeniu brali udział uczniowie wielu szkół podstawowych i ponadpodstawowych, aby pokazać swoją solidarność z ludźmi w spektrum autyzmu. Marsz wyruszył z placu Daszyńskiego, a zakończył się na placu Biegańskiego. Uczestnicy zrobili pozytywny hałas i zwrócili uwagę przechodniów. Mieliśmy jeden cel - pokazać, że ludzie w spektrum są wśród nas. Na koniec wszyscy uczestnicy ustawili się na placu w kształt serca, odśpiewali piosenkę "Po prostu kochaj", a następnie każdy zostawił tam "cząstkę" siebie w postaci niebieskiego serduszka ze swoim imieniem.