Wycieczka do zoo w Chorzowie

Wycieczka do zoo w Chorzowie, w której uczestniczyła klasa 3a i 2b, była bardzo udana. Już od samego początku panowała miła i radosna atmosfera, a wszyscy uczestnicy byli podekscytowani wyjazdem. Podczas pobytu w zoo widzieliśmy wiele ciekawych zwierząt – zarówno tych dobrze znanych, jak i bardziej egzotycznych. Największe wrażenie zrobiły na nas duże drapieżniki! Dodatkową atrakcją była przejażdżka kolejką linową „Elką”, dzięki której mogliśmy podziwiać chorzowski park z góry. Wszyscy dobrze się bawili i wrócili zadowoleni oraz pełni miłych wspomnień.