Wystawa w bibliotece

Zapraszam do biblioteki na wystawę z prac uczniów klas: I p, II p, II t, III t Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wystawa jest efektem pracy młodzieży na zajęciach gospodarstwa domowego oraz kształtujących kreatywność. Motywem przewodnim jest zdrowe odżywianie, przede wszystkim pomysły na pełnowartościowe przekąski na drugie śniadanie.
Bierzcie przykład ze swoich koleżanek i kolegów, bo zdrowe śniadanie to podstawa.